BG-komputeroweBG-komputerowe

Umiejętność obsługi komputera to konieczność

Kurs komputerowy od podstaw

Kurs komputerowy

Kurs komputerowy od podstaw

Usystematyzujemy Twoją wiedzę z zakresu obsługi komputera, wyjaśnimy jak działa komputer i co to jest system operacyjny Windows, nauczymy poruszać się po komputerze, uruchamiać programy, zapisywać, korzystać z internetu i wiele innych…

Proponujemy szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera wraz z podstawowym tworzeniem treści, rozwiązywaniem problemów i przeglądaniem internetu.
Nauczysz się obsługiwać komputer i na pewno będziesz z niego korzystał – to źródło nieograniczonej wiedzy, pod warunkiem odpowiedniej obsługi.

Dla kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Udział w szkoleniu mogą wziąć zarówno emeryci, którzy do tej pory bali się z jakiegoś względu obsługi komputera, jak i ci, na których obsługę komputera, internetu, czy programów biurowych narzuca sytuacja zawodowa. Inaczej mówiąc, w kursie może uczestniczyć każdy, kto chce poznać „abc” pracy na komputerze.

Czego mogę się nauczyć?

Przede wszystkim oswoimy Państwa z komputerem i z niektórymi urządzeniami (peryferiami) niezbędnymi podczas pracy. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, więc o nudzie nie może być mowy. Nauczymy Słuchaczy włączać i wyłączać komputer, wytłumaczymy jak dostać się do zawartości komputera, jak przeglądać, kopiować przenosić informacje ukryte w jego wnętrzu. Celowo nie używamy w początkowym okresie określeń ściśle branżowych – IT, ale na to też przyjdzie czas. Dowiesz się co to jest System Operacyjny, Aplikacja, Pulpit, Explorer, Panel sterowania, poznasz podstawowe programy niezbędne przy pracy w biurze (edytor tekstu „Word” – „do pisania”, arkusz kalkulacyjny „Excel” – „do liczenia”), poznasz sposoby wyszukiwania informacji w Internecie i wyślesz pierwszego maila. W zależności od grupy szkoleniowej, program kursu można rozszerzyć o inne elementy.

Co gwarantujemy?

Gwarantujemy

  • przyjemną i bezstresową atmosferę na zajęciach,
  • pracę przy indywidualnych stanowiskach komputerowych,
  • aktualne oprogramowanie,
  • wykwalifikowanych wykładowców z dużym doświadczeniem,
  • zaświadczenie uczestnictwa w kursie.