BG-komputeroweBG-komputerowe

Umiejętność obsługi komputera to konieczność

Kurs komputerowy od podstaw

Kurs komputerowy

Kurs komputerowy

 

Proponujemy szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera wraz z zastosowaniem pakietu Office. W ofercie znajdują się kursy obejmujące cały pakiet jak również jego wybrane aplikacje.
Wszystkie szkolenia opierają się na programach przyjętych dla kursów ECDL (Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy).

Dla kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie adresowane jest dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z komputerem. Udział w szkoleniu mogą wziąć zarówno emeryci, którzy do tej pory bali się z jakiegoś względu obsługi komputera, jak i ci, na których obsługę komputera, internetu, czy programów biurowych narzuca sytuacja zawodowa. Inaczej mówiąc, w kursie może uczestniczyć każdy, kto chce poznać „abc” pracy na komputerze

Czego mogę się nauczyć?

Przede wszystkim oswoimy Państwa z komputerem i z niektórymi urządzeniami (peryferiami) niezbędnymi podczas pracy. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, więc o nudzie nie może być mowy. Nauczymy Słuchaczy włączać i wyłączać komputer, wytłumaczymy jak dostać się do zawartości komputera, jak przeglądać, kopiować przenosić informacje ukryte w jego wnętrzu. Celowo nie używamy w początkowym okresie określeń ściśle branżowych – IT, ale na to też przyjdzie czas. Dowiesz się co to jest System Operacyjny, Aplikacja, Pulpit, Explorer, Panel sterowania, poznasz podstawowe programy niezbędne przy pracy w biurze (edytor tekstu „Word” – „do pisania”, arkusz kalkulacyjny „Excel” – „do liczenia”), poznasz sposoby wyszukiwania informacji w Internecie i wyślesz pierwszego maila. W zależności od grupy szkoleniowej, program kursu można rozszerzyć o inne elementy.

Co gwarantujemy?

Gwarantujemy

  • przyjemną i bezstresową atmosferę na zajęciach,
  • pracę przy indywidualnych stanowiskach komputerowych,
  • aktualne oprogramowanie,
  • wykwalifikowanych wykładowców z dużym doświadczeniem,
  • zaświadczenie uczestnictwa w kursie.